Kadromuz

MURAT TÜRKYILMAZ – Avukat

1978 İzmir doğumlu olan Türkyılmaz; ilk, orta ve lise öğrenimini Manisa’nın Salihli ilçesinde tamamladı. 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra serbest avukatlık mesleğine başladı.

2003 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi AB Hukuku, 2011 yılında da Marmara Üniversitesi Kamu Yönetimi Anabilim Dalı Yerel Yönetimler bölümünde yüksek lisansını tamamladı, özellikle yerel yönetimler sahasında araştırma ve incelemeler de bulundu.  Kısa bir süre İngiltere/Oxford’da eğitim gördükten sonra özellikle Gayrimenkul ve Kentsel Dönüşüm Hukuku alanına yoğunlaştı, çeşitli sertifika programlarına katıldı.

Marka ve Patent Vekilliği ile Arabuluculuk ünvanlarına da sahip olan Türkyılmaz, halen Pendik Belediyesi ve İBB Meclis Üyeliği görevini sürdürmektedir.

mturkyilmaz@markagd.com


CEM ÖZDEMİR – Şehir Plancısı

1986 yılında İstanbul‘da doğumlu olan Özdemir, ilk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. 2010 yılında Erciyes Üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nden mezun oldu.

Marka Gayrimenkul Değerleme ve Planlama şirketinde, Sermaye Piyasası Kurumu lisanlı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı sıfatıyla uzun yıllar faaliyette bulundu, gayrimenkul davalarında Adli Bilirkişilik görevini de sürdüren Özdemir, Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği ve TMMOB Şehir Plancıları odası üyesidir.

cozdemir@markagd.com


TAHA SARICAOĞLU - Hukukçu

1989 Üsküdar İstanbul doğumlu olan Sarıcaoğlu; ilk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde öğrenim gördü.

Üniversite yıllarında gençlik STK'ları ve aktif siyasetle ilgilenen Sarıcaoğlu, ayrıca özel kalem müdürlüğü, milletvekili danışmanlığı gibi görevlerde bulundu. Mimari proje işleri, uygulama ve teknik süreçler konusunda tecrübeye sahip olup gayrimenkul hukuku ve arsa payı karşılığı inşaat sözleşmelerine ilişkin akademik çalışmalarını sürdürmektedir.

tsaricaoglu@markagd.com


CEYHUN ÖZKAN – Gayrimenkul Değerleme Uzmanı

1979 Pendik doğumlu olan Özkan, ilk orta ve lise öğrenimini tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Sermaye Piyasası Kurumu lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığının yanı sıra Marka ve Paten Vekilliği ünvanına da sahiptir.

Gayrimenkul hukuku üzerine çalışan bir hukuk ofisinde uzun yıllar tecrübe edindikten sonra özellikle Gayrimenkul Değerleme ve Geliştirme alanlarında faaliyet gösteren bir şirkette uzun yıllar yöneticilik yapmıştır.

Halen Adli Bilirkişi olarak gayrimenkul davalarında hizmet vermekte olan Özkan, iş hayatının yanı sıra sosyal ve siyasi sorumluluk projeleriyle yakından ilgilenmektedir.

Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği ve Pendik Belediyesi Meclis üyesidir.

cozkan@markagd.com